[vc_row][vc_column][vc_column_text el_class=”text1″]

METODY WYWOŁYWANIA GŁOSEK

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text el_class=”text2″]

Odbierz swój darmowy ebook, aby szybko i skutecznie wywołać aż 21 głosek!

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”52px”][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”top”][vc_column width=”1/2″ el_class=”photoCenter”][vc_single_image image=”1716″ img_size=”full” el_id=”photo1″][/vc_column][vc_column width=”1/2″ el_class=”columnTextMargines”][vc_empty_space height=”45px” el_class=”marginesDisplay”][vc_column_text]

Dowiedz się, czym charakteryzują się poszczególne głoski, a także jak je wywołać. Wybierz najlepszą dla siebie metodę i bądź skuteczna!

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”22px”][vc_column_text el_class=”blackText”]Przypomnisz sobie opis każdej głoski.

Utrwalisz wiedze o ułożeniu narządów artykulacyjnych w trakcie ich wypowiadania.

Poznasz najważniejsze, sprawdzone metody na wywołanie aż 21 głosek.

Wszystkie materiały będziesz miała w jednym miejscu i z łatwością będziesz mogła do nich wracać.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_btn title=”POBIERZ E-BOOK” shape=”square” color=”warning” align=”left” custom_onclick=”true” custom_onclick_code=”document.getElementById(’idScrollTo’).scrollIntoView({ behavior: 'smooth’,block: 'center’, inline: 'center’ });” el_class=”button1″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

O mnie

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1715″ img_size=”full” el_id=”photo2″][/vc_column][vc_column width=”1/2″ el_class=”columnTextMargines”][vc_empty_space height=”45px” el_class=”marginesDisplay”][vc_empty_space el_class=”marginTablet”][vc_column_text el_class=”blackText”]Agnieszka Kaproń – ekspert w terapii dzieci z wadami słuchu i z opóźnionym rozwojem mowy. Twórca ogólnopolskiej akcji #jestemślimaczkiem i #kochamsłyszeć.

Specjalizuje się w terapii dzieci z wadami słuchu, diagnozując i prowadząc terapie, a także szkolenia on-line i szkolenia stacjonarne w całej Polsce. Jest rozpoznawanym ekspertem, który zebrał wiedze ze wspólnie prowadzonego webinaru metody wywoływania głosek, w formie wartościowego ebooka.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

Tylko jeden… KLIK dzieli Cię od dostępu do bezpłatnego ebooka

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_raw_html el_id=”idScrollTo”]JTNDc2NyaXB0JTNFdmFyJTIwZm1GQ0YwdGVyeG50czk4JTNEZnVuY3Rpb24lMjhlJTI5JTdCaWYlMjhlLmRhdGEudHlwZSUzRCUzRCUzRCUyN3Jlc2l6ZSUyNyUyOSU3QmRvY3VtZW50LmdldEVsZW1lbnRCeUlkJTI4JTI3Zm0tZmMtZi0wdGVyeG50czk4JTI3JTI5LnN0eWxlLm1pbkhlaWdodCUzRGUuZGF0YS5zaXplJTJCJTI3cHglMjclN0QlN0QlM0J3aW5kb3cuYWRkRXZlbnRMaXN0ZW5lciUzRmFkZEV2ZW50TGlzdGVuZXIlMjglMjdtZXNzYWdlJTI3JTJDZm1GQ0YwdGVyeG50czk4JTJDJTIxMSUyOSUzQWF0dGFjaEV2ZW50JTI4JTI3b25tZXNzYWdlJTI3JTJDZm1GQ0YwdGVyeG50czk4JTI5JTNCJTNDJTJGc2NyaXB0JTNFJTNDaWZyYW1lJTIwaWQlM0QlMjJmbS1mYy1mLTB0ZXJ4bnRzOTglMjIlMjBzcmMlM0QlMjJodHRwcyUzQSUyRiUyRmZvcm1zLmZyZXNobWFpbC5pbyUyRmYlMkZjZTdvNDl3ZGY4JTJGMHRlcnhudHM5OCUyRmluZGV4Lmh0bWwlMjIlMjBmcmFtZWJvcmRlciUzRCUyMjAlMjIlMjBtYXJnaW5oZWlnaHQlM0QlMjIwJTIyJTIwbWFyZ2lud2lkdGglM0QlMjIwJTIyJTIwd2lkdGglM0QlMjIxMDAlMjUlMjIlM0UlM0MlMkZpZnJhbWUlM0U=[/vc_raw_html][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]

METODY WYWOŁYWANIA GŁOSEK

Odbierz swój darmowy ebook, aby szybko i skutecznie wywołać aż 21 głosek!

Dowiedz się, czym charakteryzują się poszczególne głoski, a także jak je wywołać. Wybierz najlepszą dla siebie metodę i bądź skuteczna!

✓ Przypomnisz sobie opis każdej głoski.

✓ Utrwalisz wiedze o ułożeniu narządów artykulacyjnych w trakcie ich wypowiadania.

✓ Poznasz najważniejsze, sprawdzone metody na wywołanie aż 21 głosek.

✓ Wszystkie materiały będziesz miała w jednym miejscu i z łatwością będziesz mogła do nich wracać.

O mnie

Agnieszka Kaproń – ekspert w terapii dzieci z wadami słuchu i z opóźnionym rozwojem mowy. Twórca ogólnopolskiej akcji #jestemślimaczkiem i #kochamsłyszeć.

Specjalizuje się w terapii dzieci z wadami słuchu, diagnozując i prowadząc terapie, a także szkolenia on-line i szkolenia stacjonarne w całej Polsce. Jest rozpoznawanym ekspertem, który zebrał wiedze ze wspólnie prowadzonego webinaru metody wywoływania głosek, w formie wartościowego ebooka.

Tylko jeden… KLIK dzieli Cię od dostępu do bezpłatnego ebooka