Platforma dla terapeutów i rodziców www.bazaterapii.pl

Platforma dla terapeutów i rodziców www.bazaterapii.pl

Chcesz zaoszczędzić czas, a jednocześnie zawsze mieć przygotowaną skuteczną i ATRAKCYJNĄ terapię dla swojego pacjenta?

A może chcesz wspierać swoje dziecko w terapii logopedycznej?

Chcesz mieć dostęp do merytorycznej wiedzy logopedycznej w każdym momencie i w każdym zakątku świata?
To miejsce dla Ciebie!
Od dziś nie musisz kupować pojedynczych plików czy pomocy w różnych miejscach, w ramach abonamentu masz po prostu

DO WSZYSTKIEGO DOSTĘP 😍!

Uwaga! Tylko teraz w tak niskiej cenie!

DOŁĄCZ DO
PONAD

1000+

KTÓRE KORZYSTAJĄ Z MOICH MATERIAŁÓW

Logopedyczny START. Szkoła młodego logopedy.

Na platformie znajdziesz:

✅ Setki kart pracy w wersji PDF dla Twoich pacjentów lub dziecka z różnych kategorii takich jak: ćwiczenia narządów artykulacyjnych, wady wymowy, opóźniony rozwój mowy, niedosłuch i inne;

✅ Dodatkowe karty pracy takie jak kolorowanki tematyczne związane z kartami do ćwiczeń;

✅ Merytoryczne materiały wideo, zarówno zupełnie nowe, jak i dostęp do powtórek różnych webinarów, które prowadziłam i będę prowadziła

TYLKO TERAZ PROMOCYJNA CENA! WKRÓTCE ZNIKNIE !

100% SATYSFAKCJI Z ZAKUPU!!


Zawartość platformy:

Paczki logopedyczne w wersji PDF, to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących zaoszczędzić czas, przy jednoczesnym kreatywnym prowadzeniu terapii.
Na każdy tydzień wyjmujesz jedną z paczek i prowadzisz z nią praktycznie wszystkie terapie wad wymowy. Komplet paczek to gotowa terapia na wiele tygodni ! Każda paczka składa się z ćwiczeń narządów artykulacyjnych, ćwiczenia oddechowego, 3 dowolnych ćwiczeń, które pomogą ci w terapii każdej wady wymowy oraz instrukcji.

Tutaj znajdziesz konkretne karty pracy związane z danymi głoskami oraz dziesiątki ćwiczeń narządów artykulacyjnych! Między innymi znajdziesz tu: szereg ciszący, syczący, szumiący, głoskę R i wiele wiele innych.

Atrakcyjne karty wspomagające rozwój mowy Twojego dziecka/pacjenta! W tej kategorii znajdziesz zarówno ćwiczenia z samogłoskami, wyrażeniami dźwiękonaśladowczymi, ale także ćwiczenia lewopółkulowe!

Ten dział jest moim ulubionym! W tej kategorii pojawiają się ćwiczenia idealne dla dzieci z różnego rodzaju wadami słuchu, ale nie tylko.

Zdecydowanie dział rodzica lub dział „nagród”, gdzie po zakończeniu ćwiczeń z danego tematu drukujemy dziecku tematyczną kolorowankę. Jest to także świetna kategoria dla rodziców, na korzystanie podczas wolnego czasu z dzieckiem.

Baza wiedzy terapeuty i rodzica! Pojawiają się tu webinary oraz specjalne materiały wideo związane zarówno z zaawansowaną terapią jak i podstawami o których warto wiedzieć, by wspierać swoje dziecko/pacjenta.


Platforma BAZA TERAPII to:

Dostęp do setek kart pracy

Wybór czasu dostępu

Dostęp możesz mieć na 3, 6 lub 12 miesięcy.

Materiały wideo

O MNIE

AGNIESZKA KAPROŃ

Logopeda, surdologopeda, przedsiębiorca, właściciel dwóch logopedycznych firm.

Specjalista, który kocha swoją prace i stale się doskonali.

Ukończyła kilkadziesiąt szkoleń logopedycznych prowadzonych przez najlepszych specjalistów w Polsce i sama przeszkoliła już kilka tysięcy osób!

Twórca szkoleń, webinarów, pomocy logopedycznych. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych!

IMG_20200217_175713375_HDR

OPINIE O MNIE

SPRAWDŹ PRZYKŁADOWE MATERIAŁY

Często zadawane pytania:

Wystarczy, że wybierzesz interesujący cię pakiet, klikniesz wykup subskrypcję, a następnie wypełnisz wszystkie niezbędne pola w zamówieniu, oraz wybierzesz płatność przez bramkę płatniczą Tpay.

Tak! Każdy dostaje fakturę za zakup, imienną lub na podane przez Ciebie dane np. Twojej firmy
lub Twojego pracodawcy.

Tak, wykorzystywanie kart pracy w terapii jest wskazane, a nawet konieczne 😉 Jak najbardziej dozwolone jest także przekazywanie pojedynczych kart pracy jako np. prace domowe oraz wysyłanie ich DO RODZICÓW lub pacjentów, jednak nie mogą być one ani powielane, ani przesyłane osobom trzecim. Zabronione jest także publikowanie materiałów na jakichkolwiek stronach (także w mediach społecznościowych), ale także przesyłanie ich osobom trzecim np. Innym terapeutom.


Zdecydowanie tak. Za mną przeszkolonych już KILKA TYSIĘCY osób online! Dzielę się praktyczną wiedzą, którą możesz wykorzystać JUŻ TERAZ, od dziś !

Nie. Karty pracy ani materiały wideo nie mogą być przesyłane innym terapeutom. Może z nich korzystać jedynie osoba, która wykupiła subskrypcje.

Nie. Zabronione jest także publikowanie materiałów na jakichkolwiek stronach (także w mediach społecznościowych), a także przesyłanie ich osobom trzecim np. innym terapeutom.

Jak najbardziej! 😉 Zdjęcia z przygotowań np. wydruku kart pracy z terapii czy z pracy ze swoim dzieckiem są mile widziane, można oznaczać mnie także w mediach społecznościowych, chętnie zobaczę jak na nich pracujesz 😉

Od dnia zaksięgowania wpłaty na konto, przez kolejne 3, 6 lub 12 miesięcy w zależności od wykupionego pakietu.

Łączna wartość na 3 miesiące:

119 zł!

CENA DLA CIEBIE:
119 99zł

Łączna wartość na 3 miesiące:

79 zł!

Łączna wartość na 6 miesięcy:

149 zł!

CENA DLA CIEBIE:
149 139zł

Łączna wartość na 6 miesięcy:

99 zł!

 

Łączna wartość na 12 miesięcy

199 zł!

CENA DLA CIEBIE:
199 169zł

Łączna wartość na 12 miesięcy

119 zł!