TRZECIA EDYCJA AKADEMII SURDOLOGOPEDY

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O TERAPII DZIECI Z WADĄ SŁUCHU. Kurs on-line.

Skuteczna terapia z wykorzystaniem formuły ER 3!

Chcesz skutecznie prowadzić terapię dzieci z wadą słuchu?

Nie wiesz od czego zacząć?

Spokojnie, jest na to sposób! Zdradzę Ci swoje sztuczki, a także podzielę się praktyczną wiedzą abyś mogła skutecznie prowadzić diagnozy i terapię dzieci z wadą słuchu od pierwszych dni życia, aż do wieku szkolnego według formuły ER 3. 

Przeczytanie tej strony, będzie Twoją najlepszą inwestycją!​

Jak udało mi się stworzyć formułę ER 3?

Gdy rozpoczynałam studia logopedyczne wiedziałam, że aby być naprawdę dobrym specjalistą trzeba się poświęcić się jednej wąskiej dziedzinie. Dlaczego? Logopedia, to ogromny ocean wiedzy, którego nie da się w całości zgłębić na takim zaawansowanym poziomie, na jakim bym chciała. Długo i intensywnie szukałam swojej drogi odbywając wiele wolontariatów, szkoleń z różnych zakresów i śledząc poczynania najlepszych specjalistów w Polsce.

W trakcie rozmyślań i studiów podjęłam się dodatkowej edukacji z zakresu protetyki słuchu, wiedząc już podświadomie, że uda mi się wszystko połączyć w jedną całość. Wybrałam. Wybrałam jąkanie. Były to trudne doświadczenia, wiele emocji rodziców i dzieci, minimalne sukcesy przy maksymalnej pracy. Nie było gotowych rozwiązań. Nie było skutecznych metod. Mimo początkowych sukcesów, nie czułam tego. Uwielbiałam pracę pełną radości, z bardzo małymi dziećmi, dlatego przeanalizowałam ponownie swoje umiejętności. Postanowiłam wybrać ponownie.

Jednocześnie zakochałam się w maleńkiej pacjentce, która właśnie dostała procesor dźwięku, a ja wspomagałam jej terapię w środowisku domowym. To było TO! Radość, dzieci już od urodzenia, skuteczna, intensywna, ale PIĘKNA terapia! Pierwsze słowa, pierwsze zdania, pierwsze kroki, pierwsze NIE CHCE, pierwsze JA SAM, pierwsze wierszyki w przedszkolu i pierwsze zajęcia w szkole. W tym chciałam uczestniczyć wspólnie z moimi pacjentami.

Wybrałam. Wybór dotyczył zarówno studiów podyplomowych, dziesiątek szkoleń z zakresu surdologopedii oraz pracy w centrum medycznym, w którym mogłam poświęcić się pracy z dziećmi z wadami słuchu. Wybrałam, a na podstawie doświadczeń udało mi się stworzyć formułę ER 3, która jest jednocześnie prosta i uniwersalna, ale także najskuteczniejsza jaką tylko można sobie wyobrazić, bo to RODZIC zabiera ją ze sobą w sercu do swojego domu i przekazuje dziecku każdego dnia i w każdej chwili jaką z nim spędza.

Autorka kursu

Agnieszka Kaproń
Logopeda, surdologopeda, pracuję z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy oraz dziećmi z wadami słuchu. Prowadzi konsultacje i terapie w placówce medycznej, a także szkolenia stacjonarne, szkolenia online, webinary i tworzy własne pomoce terapeutyczne.

Ukończyła kilkadziesiąt szkoleń logopedycznych związanych z terapią logopedyczną, prowadzonych przez najlepszych specjalistów w Polsce i sama przeszkoliła kilka tysięcy osób w tym zakresie!

Jest twórcą znanej Akademii Surdologopedy, kursu online, w którym w pierwszej i drugiej edycji udział wzięło ponad 200 rodziców i terapeutów ucząc się krok po kroku jak pracować z dziećmi z wadami słuchu. Logopeda z pasją, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych!

Zawartość kursu

MODUŁ 1: Diagnoza audiologiczna

W tym module dowiesz się jak powinna wyglądać skuteczna i szybka diagnostyka, co pokazują nam poszczególne wyniki badań, czy nieprawidłowy wynik oznacza niedosłuch, czy dany niedosłuch wymaga aparatowania lub kwalifikacji do implantu, czy może tylko leczenia. Dowiesz się także jak można zbadać słyszenie dziecka z protezą słuchu i bez niej, a także jak wygląda nasze słyszenie. Dzięki temu modułowi będziesz wiedziała na jakie badania kierować dziecko w różnych przypadkach, czego oczekiwać po wyniku, jak powinna wyglądać droga szybkiej diagnostyki, a także jak sprawdzić poziom słyszenia w protezie lub bez.

 • Lekcja 1 Badania przesiewowe noworodków
 • Lekcja 2 Budowa ucha i jego funkcjonowanie
 • Lekcja 3 Wady słuchu – rodzaje
 • Lekcja 4 Otoemisja i audiometria impedancyjna
 • Lekcja 5 Badania obiektywne – ABR/ASSR
 • Lekcja 6 Audiometria tonalna
 • Lekcja 7 Badania subiektywne dzieci

MODUŁ 2: Protezowanie

W tym module dowiesz się gdzie pokierować rodzica, by dostał maksymalną liczbę darmowych godzin rehabilitacji, a także co powinien załatwić na samym początku swojej drogi. Dowiesz się czym jest aparat słuchowy, a czym implant ślimakowy, jakie są różnice i czy jedno lub drugie jest lepsze. Dodatkowo będziesz wiedziała jak umożliwić dziecku lepsze funkcjonowanie w szkole, z wykorzystaniem systemów wspomagających słyszenie.

 • Lekcja 1 Mam diagnozę i co dalej?
 • Lekcja 2 Aparaty słuchowe
 • Lekcja 3 Implant ślimakowy
 • Lekcja 4 Systemy wspomagające słyszenie

MODUŁ 3: Diagnoza logopedyczna

Ten moduł pozwoli Ci na zdobycie wiedzy po co rozpoczynać rehabilitację z niemowlakiem, czy czas otrzymania aparatów ma znaczenie, a także czy czekanie do miesiąca X z aparatowaniem ma sens. W tym module poznasz rewelacyjne narzędzia do kompleksowej diagnozy dzieci z wadą słuchu zarówno profesjonalne, jak i przydatne rodzicom, w domowym monitorowaniu postępów. Znajdziesz tu również odpowiedź na najważniejsze pytania rodziców, między innymi czy moje dziecko będzie mówiło, czy muszę uczyć się języka migowego czy do jakiej szkoły pójdzie moje dziecko.

 • Lekcja 1 Po co niemowlakowi surdologopeda?
 • Lekcja 2 Czy czas zaprotezowania ma znaczenie?
 • Lekcja 3 Narzędzia diagnostyczne
 • Lekcja 4 Współpraca z rodzicem
 • Lekcja 5 Ważne pytania rodziców cz.1 + PDF
 • Lekcja 6 Ważne pytania rodziców cz.2

MODUŁ 4: Terapia dziecka od urodzenia do wieku przedszkolnego

W tym module dowiesz się jak praktycznie pracować z dziećmi z wadą słuchu oraz na czym polega formuła ER 3 ! Poznasz także fundamenty terapii dzieci z wadami słuchu, o których musisz wiedzieć! Skuteczna terapia to podstawa, dlatego w tym module poznasz jej unikalne mechanizmy.

 • Lekcja 1 Fundamenty pracy z dzieckiem z wadą słuchu + PDF
 • Lekcja 2 Założenia FORMUŁY ER 3 + PDF
 • Lekcja 3 Terapia dzieci z wadą słuchu od 0 do 6 miesiąca życia
 • Lekcja 4 Terapia dzieci z wadą słuchu od 6 do 12 miesiąca życia
 • Lekcja 5 Terapia dzieci z wadą słuchu od 12 do 24 miesiąca życia
 • Lekcja 6 Terapia dzieci z wadą słuchu od 24 do 36 miesiąca życia

MODUŁ 5: Terapia dziecka w wieku przedszkolnym i szkolnym

W tym module dowiesz się jak pracować z dziećmi z wadami słuchu w wieku przedszkolnym i szkolnym, jakie wskazówki przekazać nauczycielom i do jakich się stosować, a także jakie trudności mogą je spotkać w szkole i jak im zapobiec. Praktyczna wiedza, którą będziesz mogła od razu wdrożyć w terapię! 

 • Lekcja 1 Terapia dzieci z wadą słuchu w wieku przedszkolnym
 • Lekcja 2 Fundamenty pracy z dzieckiem z wadą słuchu w szkole + PDF
 • Lekcja 3 Terapia dzieci z wadą słuchu w szkole
 • Lekcja 4 Trudności emocjonalne

BONUS 1: Terapia dorosłych z wadą słuchu!

E-BOOK z gotowymi propozycjami ćwiczeń + WIDEO o wartości 47zł

BONUS 2: Centralne Zaburzenia Przetwarzania Słuchowego

WIDEO o wartości 39zł

BONUS 3: Badania Słuchu: warsztat praktyczny, powtórka webinaru

Pełnowartościowy 2 godzinny webinar (WIDEO+ PDF) o wartości 99zł

OPINIE MOICH STUDENTEK Z PIERWSZEJ EDYCJI AKADEMII SURDOLOGOPEDY

OPINIA PANI AGNIESZKI

Akademia surdologopedy w 3 słowach? Profesjonalizm, życzliwość, satysfakcja.
Jeśli szukasz źródła rzetelnej wiedzy na temat pracy z dziećmi z uszkodzeniami słuchu to właśnie je znalazłeś i będzie to źródło z którego będziesz czerpał nie tylko garściami, ale całymi wiadrami 🙂 Jasno, prosto i czytelnie przekazana wiedza od diagnozy poprzez leczenie, a skończywszy na terapii. Mnóstwo wiedzy, umiejętności i kreatywności 🙂

SPRAWDŹ PRZYKŁADOWĄ LEKCJĘ

Często zadawane pytania:

Nie, nie tylko. Z kursu może skorzystać także rodzic, pedagog czy inny specjalista. Obszar diagnozy nie będzie dla niego wtedy najważniejszym modułem, ale jak najbardziej całą terapię może przeprowadzać w domu, a informacje związane z diagnostyką będą dla niego wskazówką, jak może wyglądać pierwsze spotkanie z logopedą.

 

Otrzymujesz minimum roczny dostęp do kursu w formie video oraz wiele plików do pobrania i
nielimitowanego korzystania w terapiach, a także imienne zaświadczenie oraz minimum roczny
dostęp do tajnej grupy na Facebooku, na której poprowadzę dla Ciebie 6 dodatkowych transmisji na żywo, w ciągu 6 tygodni
intensywnego trwania kursu.

Tak! Każdy dostaje fakturę za zakup, imienną lub na podane przez Ciebie dane np. Twojej firmy
lub Twojego pracodawcy.

Napisz do mnie na email:
info@agnieszkakapron.pl
Lub na Facebook:
Agnieszka Kaproń- terapia dzieci z wadą słuchu

Dzięki temu, że kurs składa się z krótkich lekcji z każdego istotnego obszaru związanego z diagnozą i terapią dzieci z wadą słuchu, materiał jest łatwy do przyswojenia, a także można szybko wrócić do danego tematu, bez potrzeby odszukiwania go w długim materiale.

Jak najbardziej! Kurs zaczyna się od diagnostyki i pierwszych wizyt logopedycznych oraz pierwszych działań, ale są w nim lekcję aż do wieku wczesnoszkolnego! Dzięki materiałowi będziesz miała gotowe ćwiczenia, wskazówki dla nauczycieli, dla rodziców, informacje o systemach wspomagających słyszenie, interpretacje badań słuchu. Wszystko to pozwoli Ci wejść na NOWY ETAP w terapii Twojego pacjenta/dziecka.

Zdecydowanie tak. Przeprowadziłam cykl szkoleń stacjonarnych szkoląc ponad 100 osób osobiście, a także ponad 920 osób on-line z zakresu terapii i diagnozy dzieci z wadami słuchu. Dziele się praktyczną wiedzą i umiejętnościami, które możesz wykorzystać JUŻ TERAZ, od DZIŚ.

Kupując kurs otrzymujesz:

BONUSY:

Łączna wartość kursu: 599 zł!
Łączna wartość bonusów: 185 zł!
RAZEM: 748 zł

CENA:
748zł